روش‌های ارسال:

۱. برخی از محصولات موجود در لونامارکت موجود در انبار و آماده ارسال هستند که در روز‌های عادی ارسال آن‌ها در تهران کمتر از ۲۴ ساعت و در خارج از تهران (سراسر ایران) تا ۷۲ ساعت به طول می‌انجامد.
۲. برخی دیگر از محصولات نیاز به آماده‌سازی یا سفارشی‌سازی دارند زمان لازم برای تولید این محصولات ۲ الی ۳ روز است. بعد از تولید شرایط ارسال مانند بند ۱ می‌باشد.
۳. شما میتوانید در انتهای خرید بازه زمانی جهت تحویل کالا را یادداشت کنید.

هزینه ارسال در تهران:

در تهران ارسال سفارشات توسط سرویس اسنپ باکس انجام میشود که هزینه آن با توجه به موقعیت مکانی خریدار متفاوت است و این هزینه به عهده مشتری می‌باشد. در این روش هزینه سفارش کالا در سایت پرداخت می‌شود و هزینه ارسال جداگانه به مامور ارسال در هنگام تحویل سفارش پرداخت می‌شود.

هزینه ارسال در شهرستان:

سفارشات خارج از تهران توسط شرکت‌های ارسال کالا مانند تیپاکس و غیره انجام می‌شود که هزینه ارسال به عهده مشتری می‌باشد. ( به این روش پس‌کرایه نیز گفته می‍شود). در این روش هزینه سفارش کالا در سایت پرداخت می‌شود و هزینه ارسال جداگانه به مامور ارسال در هنگام تحویل سفارش پرداخت می‌شود.

شما می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی
شما می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

Main Menu